Turizm sezonunun başlaması ile Türkiye’de oteller, yeniden misafirlerini ağırlamaya başlıyor. Koronavirüse karşı aldığı yüksek standartlı önlemler ile Five Points Alaçatı tarafından düzenli aralıklarla denetleme yapılıyor.

Yüksek Önlemler, Arttırılan Tedbirler Five Star Alaçatı Misafirlerine Güvenli bir Tatil Sunuyor. Five Star Alaçatı Güvenli Tatil Yapacağınız Otel, Lüks Tatil İmkanı Sunuyor. Ailece Hijyenik bir Tatil. Her Yaş Grubu İçin Uygun. Deniz ve Alaçatı Tatili.

Hijyenik Şartlarımız

  • Dünyamızın yaşadığı Covid 19 Virüs salgını ile değişen ve yeniden dizayn edilen yaşam standartları, beklentiler, ihtiyaçlarımız ile beraber turizm hareketlerinde de yaşanan değişim; yeni turizm çeşitlerinin önceliklerinin ve standartlarının belirlenmesi sürecini tetiklemiştir. Bu faaliyetler kapsamında otelimizde hijyenik şartlar oluşturduk.
  • Çalışanlarımızın hepsinin hijyen eğitimlerini tamamlayarak, kanun koyucu tarafından yapılması gereken tüm testleri yaptırarak, ayrıca klinik durumlarını her an kontrol etmekteyiz.
  • Özellikle misafirlerimizin ve bizlerin elleri ile sık dokunulan yüzeyler olan; kapı kolları, bataryalar, tırabzanlar, sık dokunulan düğmeler, telefon ahizesi, televizyon ve klima kumandası, ortak kullanım alanlarındaki tuvalet ve lavabo temizliğine özen gösterip; bu alanların temizliği için su ve deterjan ile temizlik yapıldıktan sonra 1:100 oranında sulandırılmış çamaşır suyu veya klor tablet kullanmaktayız.
  • Bardak ve tabak gibi ortak kullanılan eşyalar her kullanım sonrasında su ve deterjanla yıkamaktayız. Kullanımına kadar temiz bir ortamda saklamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Open chat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhabalar
Yardım edebilir miyim?